Всеукраїнська науково-практична конференція «Theoretical and Applied Cybersecurity» (TACS-2023)

📢 Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” на базі Науково-навчального фізико-технічний інституту проводить першу Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Theoretical and Applied Cybersecurity» (TACS-2023).

📆 Дата: 26 травня 2023 року

💻 Формат: онлайн

💬 Програма роботи конференції орієнтована на розгляд тем:

• теоретичні та криптографічні проблеми кібернетичної безпеки;
  • державна політика у сфері кібернетичної безпеки;
  • математичні методи, моделі та технології дослідження безпечного функціонування кіберпростору;
  • алгоритми та методи запобігання і протидії кібератакам;
  • аналітичні системи на основі відкритих джерел інформації (OSINT);
  • безпека промислових систем та систем критичної інфраструктури;
  • соціальний інжиніринг та методи протидії деструктивним впливам на свідомість у кіберпросторі;
  • інтелектуальні методи забезпечення кібербезпеки

Обрані Програмним комітетом доповіді з представлених на конференції будуть подані до публікації у фаховому науковому виданні категорії B «Theoretical and Applied Cybersecurity»

‼️ Для участі в конференції TACS-2023 просимо надіслати тези доповідей та матеріали доповідей на е-mail: ipt.kpi.ua@gmail.com до 8 травня 2023 р

Більш детальна інформація (також щодо вимог оформлення) за посиланням.