Спеціальності та освітні програми

У 2024 році кафедра математичних методів захисту інформації Навчально-наукового фізико-технічного інституту (НН ФТІ) приймає на навчання тільки за освітньо-науковою (1 рік та 9 місяців навчання) програмою підготовки магістра.

Спеціальність: 113 Прикладна математика

Освітня програма (спеціалізація): Математичні методи криптографічного захисту інформації (освітньо-наукова програма підготовки магістрів з денною формою навчання)

(див. також наші навчальні плани та опис програми на сайті osvita.kpi.ua)

З 2019 р. в рамках програми дуальної освіти усі вступники до магістратури НН ФТІ можуть паралельно піти на стажування до Samsung R&D Україна та навчатись за паралельною програмою, поєднуючи академічну теорію та корисні практичні навички. Щоб потрапити на програму дуальної освіти, необхідно подати відповідну заяву під час подання документів та пройти вступне тестування у Samsung. (за деталями звертайтесь у відбіркову комісію НН ФТІ або за посиланням)

Питання по всіх освітніх програмах, дуальній освіті:

Щодо особливостей освітньої програми «Математичні методи криптографічного захисту інформації» звертатись до Сергія Володимировича Яковлєва (+380) 66 336 7181.

Акредитація

Освітньо-наукова програма «Математичні методи криптографічного захисту інформації» має сертифікат про акредитацію (№ 5524, виданий 07.07.2023, чинний до 01.07.2028 реєстр сертифікатів).

Сертифікат про акредитацію

Правила прийому

Вся актуальна офіційна інформація щодо правил прийому, необхідних документів, дат іспитів, вартості навчання, обсягів державних замовлень та ін. розміщена на відповідній сторінці сайту Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році, наведені у Правилах прийому 2024 р., який є офіційним документом, і знайомитись з ними треба з офіційного джерела — сайту Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Програма комплексного фахового випробування

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Математичні методи криптографічного захисту інформації» за спеціальністю 113 Прикладна математика складена на основі освітньо-професійної програми напряму підготовки 113 Прикладна математика. Переглянути програму комплексного фахового випробування на 2024 рік можна за посиланням.

Порядок проведення комплексного фахового випробування

У зв’язку з чинним воєнним станом, щоб не наражати вступників на додаткову небезпеку, 2024 року комплексне фахове випробування буде проведено у дистанційній формі. Будь ласка, ознайомтесь із Правилами проведення КФВ у дистанційній формі.

Розклад роботи Атестаційної комісії

Комплексне фахове випробування проводиться в 2024 році виключно в дистанційній формі.

Спеціальність: 113 Прикладна математика

Назва освітньої програми: Математичні методи криптографічного захисту інформації

Тип освітньої програми: ОНП

Назва конкурсної пропозиції: Фізико-технічний інститут, 113, Математичні методи криптографічного захисту інформації, Магістр (освітньо-наукова програма), денна форма

Назва випробування: комплексне фахове

Дата, час і місце проведення

Дата, час і посилання на консультацію 18.07.2024, 10:00, платформа ZOOM
Дата і час проведення випробування* (І сесія) 19.07.2024, 10:00, платформа ZOOM Макс. кількість вступників – 20
Дата і час проведення випробування* (ІI сесія) 22.07.2024, 10:00, платформа ZOOM Макс. кількість вступників – 20
Дата і час проведення випробування* (ІII сесія) 24.07.2024, 10:00, платформа ZOOM Макс. кількість вступників – 20
Дата і час проведення випробування* (ІV сесія) 26.07.2024, 10:00, платформа ZOOM Макс. кількість вступників – 20

* Посилання на відеоконференцію та призначену дату фахового випробування для кожного вступника буде завантажено в його електронний кабінет після опрацювання заяви.

Контакти відбіркової комісії НН ФТІ

Адреса: м. Київ, вул. академіка Янгеля 7а, корпус №11, ауд.214

тел. (+380) 97 050 0415, (+380) 63 357 0074

email: vk.nnfti@lll.kpi.ua

Канал та чат Telegram з актуальною інформацією щодо вступу 2024. Приєднуйтесь та обговорюйте важливі питання.

Контакти Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Розклад роботи Приймальної комісії

Розклад роботи Приймальної комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського можна знайти за посиланням на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Увага! У зв’язку з воєнним станом у розкладі роботи можливі зміни.

Офіційні документи

Повний перелік офіційних документів, які регламентують вступ, можна знайти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вступникам до магістратури слід звернути увагу на:

Додаткова інформація