Спеціальності та освітні програми

У 2022 році кафедра математичних методів захисту інформації Навчально-наукового фізико-технічного інституту (НН ФТІ) приймає на навчання тільки за освітньо-науковою (2 роки навчання) програмою підготовки магістра.

Спеціальність: 113 Прикладна математика

Освітня програма (спеціалізація): Математичні методи криптографічного захисту інформації (освітньо-наукова програма підготовки магістрів з денною формою навчання)

(див. також наші навчальні плани)

З 2019 р. в рамках програми дуальної освіти усі вступники до магістратури НН ФТІ можуть паралельно піти на стажування до Samsung R&D Україна та навчатись за паралельною програмою, поєднуючи академічну теорію та корисні практичні навички. Щоб потрапити на програму дуальної освіти, необхідно подати відповідну заяву під час подання документів та пройти вступне тестування у Samsung. (за деталями звертайтесь у Приймальну комісію НН ФТІ або за посиланням)

Питання по всіх освітніх програмах, дуальній освіті:

Щодо особливостей освітньої програми «Математичні методи криптографічного захисту інформації» звертатись до Сергія Володимировича Яковлєва (+380) 66 336 7181.

Магістратура

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти — рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 9 місяців (для освітньо-наукової програми підготовки, яка розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури).

Для вступу на спеціальність 113 Прикладна математика за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування. (Магістерський комплексний тест (МКТ) та магістерський тест навчальної компетенції (МТНК) для спеціальності 113 Прикладна математика складати не потрібно.)

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист — це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 05 до 18 вересня. Джерело — сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Програма та Порядок проведення комплексного фахового випробування

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Математичні методи криптографічного захисту інформації» за спеціальністю 113 Прикладна математика складена на основі освітньо-професійної програми напряму підготовки 113 Прикладна математика. Переглянути програму комплексного фахового випробування на 2022 рік можна за посиланням.

У зв’язку з чинним воєнним станом, щоб не наражати вступників на додаткову небезпеку, 2022 року комплексне фахове випробування буде проведено у дистанційній формі. Будь ласка, ознайомтесь із Правилами проведення КФВ у дистанційній формі.

Контакти відбіркової комісії ФТІ

Адреса: м. Київ, вул. академіка Янгеля 7а, корпус №11, ауд.214

тел. (+380) 97 050 0415, (+380) 63 357 0074

email: pk.ipt@ukr.net

Канал та чат Telegram з актуальною інформацією щодо вступу 2022. Приєднуйтесь та обговорюйте важливі питання.

Контакти Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Ключові дати

Етапи вступної кампанії

1. з 01 серпня 2022 року Початок реєстрації електронних кабінетів
2. 16 серпня – 15 вересня 2022 року Приймання заяв та документів від вступників
3. 5 – 18 вересня 2022 року Фахові вступні випробування
4. не пізніше 20 вересня 2022 року Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням
5. до 24 вересня 18:00 2022 року Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
6. 25 вересня 2022 року Терміни зарахування вступників за державним замовленням
7. до 30 вересня 17:00 2022 року Виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що
фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
8. не пізніше 01 жовтня 2022 року Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Шановні вступники! У зв’язку з воєнним станом, пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!Джерело — сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Розклад роботи Атестаційної комісії

Спеціальність: 113 Прикладна математика

Назва освітньої програми: Математичні методи криптографічного захисту інформації

Тип освітньої програми: ОНП

Назва конкурсної пропозиції: Фізико-технічний інститут, 113, Математичні методи криптографічного захисту інформації, Магістр (освітньо-наукова програма), денна форма

Назва випробування: комплексне фахове

Дата, час і місце проведення

Дата, час і місце проведення консультації* 05.09.2022, 14:30, платформа ZOOM
Дата, час і місце проведення випробування* (І сесія) 06.09.2022, 14:30, платформа ZOOM
Дата, час і місце проведення випробування* (ІI сесія) 08.09.2022, 14:30, платформа ZOOM
Дата, час і місце проведення випробування* (ІII сесія) 12.09.2022, 14:30, платформа ZOOM
Дата, час і місце проведення випробування* (ІV сесія) 14.09.2022, 14:30, платформа ZOOM
Дата, час і місце проведення випробування* (V сесія — РЕЗЕРВНА) 16.09.2022, 14:30, платформа ZOOM

* Посилання на відеоконференцію та призначену дату фахового випробування для кожного вступника буде завантажено в його електронний кабінет після опрацювання заяви.

Консультація буде проходити за тим самим посиланням, що й комплексне фахове випробування.

Розклад роботи Приймальної комісії

Розклад роботи Приймальної комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського під час приймання заяв і документів 27.06.2022 — 28.07.2022:

  • Понеділок — четвер: з 14:00 до 17:00
  • П’ятниця: з 10:00 до 13:00
  • Субота, неділя — вихідні

Більш детально за посиланням на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Увага! У зв’язку з воєнним станом у розкладі роботи можливі зміни.

Документи, необхідні для зарахування

  • паспорт (копія, оригінал мати з собою)
  • документ про раніше здобутий освітній рівень (оригінал)
  • додаток до документу про раніше здобутий освітній рівень (оригінал)
  • чотири кольорові фотографії (формат: 3х4 см)
  • 2 конверти зі зворотною адресою та марками по Україні
  • приписне свідоцтво або військовий квиток (для вступників чоловічої статі) (копія, оригінал мати з собою)
  • облікова картка платника податків (ідентифікаційний код) (копія, оригінал мати з собою)

У 2022 році, окрім особистої подачі, дозволяється надсилати оригінали документів, підписаних за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Джерело — сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вартість навчання

Для тих, хто цікавиться вступом на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб («за контрактом»). Вартість навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти у 2022/2023 навчальному році для спеціальності 113 Прикладна математика (денна форма навчання) складає 35 000 грн. за один рік навчання. Джерело — сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Офіційні документи

Офіційні документи, які регламентують вступ, можна знайти на відповідній сторінці сайту або на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вступникам до магістратури слід звернути увагу на:

Джерело — сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського