Вітаємо команду “Оггі і Фібоначчі” з третім місцем на математичному бою

Вітаємо команду «Оггі і Фібоначчі» з успішним виступом та здобуттям третього місця на математичному бою, що відбувся у 2025 році.

До складу команди увійшли студенти:
Єлизавета Репко (ФІ-43)
Артур Карук (ФІ-43)
Іван Мороз (ФІ-41)
Мирон Агамалян (ФІ-33)
Єлизавета Малаканова (ФІ-33)
Максим Скулиш (ФІ-41) — капітан команди

Учасники продемонстрували глибокі знання з математики, командну роботу та вміння аргументовано відстоювати розв’язання задач у форматі математичного бою.

Щиро вітаємо команду з достойним результатом та бажаємо подальших успіхів у навчанні й нових перемог у інтелектуальних змаганнях!

Джерело: https://matan.kpi.ua/uk/2025/03/mat-biy/