Фізико-Технічний Інститут

Кафедра математичних методів захисту інформації

×
Вхід:

Вступ на 1 курс

Кафедра математичних методів захисту інформації проводить прийом на навчання за освітньою програмою підготовки бакалавра (денна форма навчання).

Спеціальність: 113 Прикладна математика

Освітня програма (спеціалізація): Математичні методи криптографічного захисту інформації

Криптологія – наука про математичні методи захисту інформації. Вона поєднує найсучасніші досягнення математики та комп’ютерних наук, які перетворюються у конкретні засоби захисту. Фахівці з прикладної криптології розробляють, аналізують та впроваджують системи математичного захисту інформації. Успішно розв’язувати такі задачі може лише спеціаліст, що поєднує теоретичні знання математики та інформатики із практичним досвідом у моделюванні та програмуванні. Саме таких спеціалістів готують у нас.

Студенти даної спеціалізації одержують:

  • глибокі знання у математиці, комп’ютерних науках, інформаційних технологіях, програмуванні;
  • знання принципів роботи систем криптографічного захисту інформації, автентифікації, цифрового підпису, криптографічних протоколів тощо;
  • вміння розробляти математичні моделі інформаційних процесів, розв’язувати практичні задачі по створенню надійних систем захисту інформації, впроваджувати криптографічні засоби у банківській, комерційній та інших галузях;

а також просто ефективно програмувати та аналізувати довільні дані.

Ознайомтесь з нашими навчальними планами.

Вступ на нашу освітньо-наукову програму відбувається в межах загальноукраїнського конкурсу на спеціальність 113 Прикладна математика виключно за сертифікатами ЗНО. Випускники коледжів (молодші спеціалісти) приймають участь у конкурсі на загальних засадах.
Конкурсний рейтинговий бал абітурієнта включає в себе такі складові:

Предмет Коефіцієнт Мінімальне значення
Українська мова та література 0,2 100
Математика 0,5 один не менше 125 при умові, що інший не менше 100
Фізика або Іноземна мова (Англійська мова; Французька мова; Німецька мова; Іспанська мова) 0,25 один не менше 125 при умові, що інший не менше 100
Середній бал атестату про повну загальну середню освіту 0,05 має бути

Призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів (у рік вступу) та III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України (у рік вступу) до конкурсного балу додатково додається 10 балів.
До рейтингу не включаються бали за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також не враховуються результати Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників.
До конкурсного балу застосовується сільський коефіцієнт 1,02 (для осіб, які проживали у сільській місцевості та закінчили сільську школу), але не застосовується галузевий коефіцієнт.

Детальніше про вступну кампанію та правила розрахунку конкурсного балу можна дізнатись у Правилах прийому у КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2019 р.. Усю офіційну документацію можна знайти на веб-сайті Приймальної комісії КПІ ім. І. Сікорського.

З усіх питань, які у вас виникли, ви можете звернутись до Приймальної комісії Фізико-технічного інституту (корпус 11, другий поверх, аудиторія 214).

Розклад роботи
Телефони: (097) 050-04-15, (063) 357-00-74.

Можливо, вас зацікавить:
Сергій Яковлєв відповідає на питання про ФТІ та не тільки (в рамках проекту #ВступОнлайн 3.0)
Виступи викладачів ФТІ на Школах абітурієнта КПІ (відео)

Яндекс.Метрика