Фізико-Технічний Інститут

Кафедра математичних методів захисту інформації

×
Вхід:

Освітня траєкторія та вибіркові дисципліни

Навчальний план освітньої програми “Математичні методи криптографічного захисту інформації” передбачає, що 25% усіх кредитів належать дисциплінам, які обирає сам студент. За допомогою таких дисциплін формується його освітня траєкторія, яка закріплюється в індивідуальному навчальному плані студента.

Вибіркові дисципліни поділяються на загальні та фахові.
Загальні дисципліни, які належать до циклу соціально-гуманітарної підготовки, обираються студентом з переліку доступних загальноуніверситетських дисциплін перед початком навчального року. Для вибору використовується система “Електронного кампусу”.
Фахові дисципліни, які належать до циклу професійної та практичної підготовки, обираються студентом серед переліку кафедральних та факультетських дисциплін, зокрема, дисциплін зі споріднених спеціальностей. Фахові вибіркові дисципліни з’являються у плані з другого курсу навчання. Вибір виконується навесні перед початком кожного навчального року. Перелік доступних фахових дисциплін оновлюється кожного року.
Студенти першого-третього курсу навчання, магістри першого курсу навчання та аспіранти першого курсу навчання обирають у весняному семестрі дисципліни на наступний рік навчання.
Магістри-вступники обирають у перші два тижні вересня дисципліни другого семестру навчання.
Детальніше процедура та особливості вибору фахових дисциплін наводяться у Тимчасовому положенні про реалізацію права на вільний вибір ФТІ.

Організація процедури вибору фахових дисциплін на 2021-22 н.р.

Будь-ласка, уважно ознайомтесь з Каталогами фахових вибіркових дисциплін (Ф-каталогами):

Зверніть увагу на пререквізити кожної дисципліни (вимоги до початку вивчення). Якщо ви не задовольняєте пререквізитам, то не варто обирати відповідну дисципліну — опанувати її буде вкрай складно.

Технічні питання щодо організації процедури вибору та питання по формуванню індивідуальної освітньої траєкторії можна задавати першому заступнику завідувача кафедри Сергію Яковлєву (yasv@rl.kiev.ua); для дискусій у нас є чат кафедри. :)

Порядок вибору дисциплін студентами кафедри ММЗІ наступний.

1) Бакалаври

Студенти 1-3 курсу бакалаврату використовують для обрання дисциплін систему “Електронного кампусу”. З наведеного переліку дисциплін необхідно обрати ті, які вам до вподоби, у зазначеній кількості (див. пояснення у Ф-каталозі).
Після першого етапу підбиваються підсумки та визначаються дисципліни, по яким формуються потоки для вивчення.
Після цього стартує другий етап вибору; на даному етапі студенти, які обрали дисципліни, по яким не сформовано потік (тобто, записалось мало студентів), повинні переобрати відповідні освітні компоненти із переліку тих дисциплін, по яким потоки сформувались. Також на другому етапі можуть дообрати дисципліни студенти, які з певних причин не скористались правом вибору на першому етапі, однак вони також будуть обмежені переліком тих дисциплін, по яким вже сформовані потоки. Змінювати вибір, вже зроблений на першому етапі, неможливо.
Після завершення другого етапу формуються остаточні переліки обраних дисциплін по кожному студенту.

Будь ласка, слідкуйте за офіційними повідомленнями, які надходять на пошти груп та у телеграм-чати: через те, що система електронного вибору тільки впроваджується, дати початку та завершення етапів трішки плавають.

2) Магістри

Студенти 1 курсу магістратури з наведеного у Ф-каталозі переліку дисциплін обирають ті, які до вподоби, у зазначеній кількості (див. пояснення у Ф-каталозі); результати свого вибору необхідно надіслати будь-яким каналом зв’язку першому заступнику завкафедри Сергію Яковлєву до 14 березня 2021 року.
До 17 березня 2021 року студентам надсилаються зафіксовані списки обраних дисциплін для виправлення можливих технічних помилок.
До 21 березня 2021 року підбиваються підсумки вибору, зокрема, по межкафедральним дисциплінам, після чого, у разі необхідності, запускається другий етап голосування для корегування вибору по тих дисциплінах, по яких не набралось навчальних груп. Корегування здійснюється в індивідуальному порядку. Дати другого етапу можуть бути подовжені за необхідності.

Також наголошуємо, що у разі технічної спроможності ваш вибір буде необхідно повторно зафіксувати у системі “Електронний кампус”. Наразі система електронного вибору працює лише з бакалаврами, але хто зна.

Порядок проведення вибору магістрами-вступниками буде оголошено після завершення вступної кампанії.

3) Аспіранти

Аспіранти 1 курсу навчання з наведеного у Ф-каталозі переліку дисциплін обирають ті, які до вподоби, у зазначеній кількості (див. пояснення у Ф-каталозі); результати свого вибору необхідно надіслати будь-яким каналом зв’язку першому заступнику завкафедри Сергію Яковлєву.
Дати проведення етапів вибору будуть оголошені окремо.

Для студентів та аспірантів усіх курсів навчання:
Перелік обраних дисциплін фіксується у індивідуальному навчальному плані студента на початку наступного навчального року (для магістрів-вступників — поточного року).

_________________________________________________________________

Архівні посилання: